Przykładowe projekty

01

Materiały graficzne dla Manufaktury

Współpraca z Manufakturą Zielarnia to ujednolicenie marki w materiałach do druku, jak i do internetu. Całość została oparta na projekcie kolażu, który wyróżnia markę w materiałach marketingowych.

projekt pocztówki
branding

02

Oprawa wizualna dla coach'a

Współpraca z marką Love my job polegała na stworzeniu identyfikacji wizualnej dla kobiecego biznesu. Pozwoliło to stworzyć fundament, który budował konkretny, spójny przekaz, jako bazę do dalszych działań w firmie.

03

Identyfikacja wizualna dla psycholożki

Współpraca z marką osobistą Sylwii Sitkowskiej polegała na stworzeniu wszystkiego od nowa. Projekt logo, palety kolorystycznej, ikonek, grafik na social media, okładki do ebook’a i innych graficznych elementów, pozwalających działać w sieci.

branding
identyfikacja wizualna

04

Rebranding dla architektki wnętrz

Współpraca z Mac-project polegała na zmianie wizerunku marki, w taki sposób, aby bardziej trafiał do klientów idealnych. Założenia zmian miały na celu odświeżyć wizerunek firmy, sprawić, że będzie ona bardziej kobieca i nowoczesna.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

i odbierz w prezencie mini – ebook, który pokaże Ci jak możne wyglądać kobieca marka pod względem estetycznej kolorystyki.

Potrzebujesz pomocy graficznej?

Napisz! Sprawdzimy dostępne terminy.

Zgoda RODO

8 + 6 =