Cześć! Jestem Justyna

poznajmy się

My Story

Myślę, że jestem podobna do Ciebie..

Codziennie załatwiam mnóstwo spraw, raz biegnę w szpilkach na spotkanie, innym razem w trampkach po chleb. Częściej spotkasz mnie w trampkach, zdecydowanie! 😉 Łączę w życiu różne role, takie jak rola matki, córki, żony, siostry, przyjaciółki, projektantki graficznej, estetki, wegetarianki, książkoholiczki.

Odnajdujesz się w którejś z tych ról? Czy może masz inne, swoje? My Kobiety, zawsze czymś się różnimy, ale  zawsze też mnóstwo nas łączy. Świat kobiet jest światem wyjątkowym, dlatego współpracuje z kobietami i ich biznesami.

Towarzyszę kobietom przy rozwijaniu ich marek i jednocześnie buduję swoją. Jestem kreatorką i estetką, przez to dostrzegam szczegóły i łączę to, co dla innych jest trudne. Odpowiednio dobrany styl z pięknem, przekaz do wybranej grupy docelowej z przesłaniem Duszy.

Zawsze wiedziałam, że prowadzenie biznesu musi łączyć ze sobą mądrość umysłu z wrażliwością Duszy. I My, Kobiety to potrafimy. Budujemy Nowy, piękny Świat na wartościach płynących prosto z serca. Łączymy to, co praktyczne z tym, co dobre i piękne. To piękny proces.

Jestem kreatorką

 

Od 5 lat projektuję od podstaw kobiece biznesy, zajmuję się rebrandingiem, czyli odnawianiem wizerunku marki, tworzę materiały graficzne dla kobiecych biznesów zarówno do internetu jak i do druku, projektuję ebooki od podstaw do finalnego końca. Na co dzień współpracuję z fantastycznymi kobietami, które spełniają swoje marzenia rozwijając marki osobiste i otwierając firmy. Projektuję, tworzę, kreuję czerpiąc radość z tego czym się zajmuję.

Co lubię robić w wolnym czasie?

 

Uwielbiam zaczynać dzień od filiżanki kawy z migdałowym mlekiem, jak wszyscy jeszcze śpią.

Uwielbiam spacerować po lesie. Najbardziej kocham spacery na jesieni połączone z grzybobraniem, mimo tego, że moją ulubioną porą roku jest wiosna. Jednak las na jesieni jest tak kolorowy, tak zachwycająco cudowny, że uwielbiam chodzić wśród kolorowych dywanów z liści.

Wieczorami, uwielbiam czytać książki. Czytam dużo i różnorodnie, chociaż moje ulubiony tematy to rozwój duchowy, recall healing, ustawienia systemowe, marka osobista. W święta czytam beletrystykę.

Każdego dnia staram się znaleźć czas na medytację i zaśpiewanie manty. Ra Ma Da Sa – to ta, którą śpiewam najczęściej.

Rodzinnie , w weekend gramy w gry planszowe. 7 cudów świata to jedna z moich ulubionych planszówek.

Moim ulubionym kierunkiem na wypady są góry! Energia gór jest nie do opisania. Uwielbiam!

Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku, jest rezultatem dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania; reprezentuje mądry wybór z wielu alternatyw.

William A. Foster

Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz w prezencie mini-ebook, który zainspiruje Cię trzema paletami kolorystycznymi kobiecych marek.

Kawałek mojej codzienności

Stwórzmy razem
coś pięknego!

Masz do mnie pytanie? Napisz! Odpowiem jak najszybciej.

Zgoda RODO

7 + 13 =