współpraca

Rebranding dla architektki wnętrz

Współpraca z Panią Małgorzatą miała polegać na odświeżeniu wizerunki marki. Ostatecznie jednak powstało nowe logo, nowa paleta kolorystyczna, dobrałyśmy odpowiednie fonty, zaprojektowałam stronę www, na bazie poprzedniej strony i stworzyłyśmy wizytówki. A na sam koniec powstał obraz MOCy marki.

Na bazie poprzedniego projektu strony, powstał nowy. Stronę zaprojektowałam bardziej nowocześnie, kobieco, pod konkretną grupę docelową Pani Małgorzaty, z uwzględnieniem stylu, jaki wypracowałyśmy przy rebrandingu.

Stronę można zobaczyć na: mac-project.com

Projekt logo

Logo powstało w kilku wersjach:

  • Projekt w jednej linii – klasycznie rozmieszczony;
  • Projekt w kwadracie (widoczny obok);
  • Projekt samej sygnatury – użyteczny na media społecznościowe jako, np. avatar.

 

Wszystkie pliki zostały przygotowane pod potrzeby Klientki, zarówno do druku, jak i do internetu.

obraz MOCy

Obraz MOCy

Kluczowym punktem współpracy było też stworzenie obrazu MOCy dla marki Pani Małgorzaty. Obraz przedstawia połączenie między biznesem, a strefą prywatną Właścicielki. Pokazuje światu to, co chciała pokazać Pani Małgorzata. Obraz wart 1000 słów. Wyszedł pięknie.

Obraz MOCy może być Twoim totemem marki, który przyciąga Twoje idealne Klientki. Może być jak archetyp, który pokazuje z jaką energią działasz i w jaki sposób. Możesz go umieścić na stronie, ale możesz również zamieścić go na materiach reklamowych, które wydrukujesz. To zależy od Twoich potrzeb i Twojej wyobraźni. 😉

Projekt wizytówek

Na koniec powstał projekt dwustronnych wizytówek. Wizytówki zostały zaprojektowały spójnie z identyfikacją wizualną marki. Wydrukowane na papierze włoskiej jakości. Projekt został przygotowany pod wydruk z uszlachetnieniem. W tym przypadku był to czerwony lakier.

Potrzebujesz pomocy przy rozwijaniu swojej marki?

Napisz do mnie!

Poszukamy najbliższego terminu i sprawdzimy, co razem możemy zrobić 🙂

Zgoda RODO

9 + 1 =