współpraca

Brandingowa podróż

Pani Patrycja zgłaszając się do mnie miała tylko projekt logo, więc czekała nas kreatywna podróż, która finalnie doprowadziła do pełnej identyfikacji wizualnej dla marki Love my job.

Klientka dostarczyła mi swoje logo, zdjęcia biznesowe, wykonane przez profesjonalnego fotografa –  w ten sposób widząc żywiołowość Pani Patrycji i czytając brief, który dla mnie wypełniła, mogłam stworzyć paletę kolorystyczną i szablony do grafik na Instagram i Facebook.

Kolejne kroki

to projekt pop – up na stronę www, liczne banery zarówno na stronę, jak i do social mediów, tj. tło na facebook’a, linkedIn.

Dobranie ilustracji i ikonek, które spójnie występują w różnych materiałach graficznych, zarówno tych do internetu, jak i tych do druku.

Materiały do druku i lead magnet za zapis na newsletter.

Mając stworzony fundament w postaci kolorów, fontów, ilustracji i ikonek – które tworzą spójność marki, projektowanie kolejnych materiałów graficznych jest czystą przyjemnością. Pani Patrycja potrzebowała pdf-ów na warsztaty, które prowadziła stacjonarnie oraz lead magnet, który chciała dawać w prezencie osobom, które zapiszą się na newsletter.

Ebook

Kolejnym etapem współpracy było zaprojektowanie i złożenie ebook’a. Pani Patrycja dostarczyła mi tekst w Wordzie, a ja zajęłam się resztą. Łamanie, skład, projekt, dobranie zdjęć / ilustracji – w ten sposób Klientka dostała interaktywny ebook, gotowy do sprzedaży. Na koniec zaprojektowałam grafiki z reklamą ebook’a.

Potrzebujesz pomocy przy rozwijaniu swojej marki?

Napisz do mnie!

Poszukamy najbliższego terminu i sprawdzimy, co razem możemy zrobić 🙂

Zgoda RODO

3 + 10 =